مراسم وداع با شهدای گمنام در مسجد بزرگ امام رضا (ع) گلسار رشت برگزار می شود

به گزارش ۸دی نیوز، رضا ثقتی مسوول هیات روضات الحسین (ع) رشت گفت : فضای شهر رشت در ایام شهادت حضرت زهرا (س) عطرآگین پیکر پاک ۲ تن از فرزندان غیور این مرز و بوم می گردد و مردم قدردان، همچون نگینی آنان  را در بر خواهند گرفت و در منطقه گلسار  رشت تدفین خواهند نمود ، تا شهدا ، پس از شهادت نیز اثرگذاری  خود را داشته باشند و جوانان این شهر از برکت وجودی شان بهره مند گردند.

 

وی افزود : مدتها بود که خواستار تدفین شهدای گمنام در منطقه گلسار بودیم که این اتفاق  مهم و مبارک به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس  رقم خورد و هدیه ای مقدس به مردمان خوب گلسار رشت در ایام فاطمه می باشد.

ثقتی گفت : این مراسم در شب تدفین این شهدا ( سه شنبه ۱۳ اسفند ) که مصادف است با شب شهادت  حضرت زهرا (س) ، ساعت ۸ شب با سخنرانی حجت الاسلام مدنی و مداحی آقای محسن کاشفی و پخش تیزر  و روایتگری شهدا برگزار می گردد.

مسوول هیأت روضات الحسین (ع) رشت در پایان از تمامی مردم رشت بخصوص جوانان  منطقه گلسار  برای مراسم مزبور دعوت بعمل آورد.

شایان ذکر است  مراسم تدفین شهدای گمنام روز چهارشنبه راس ساعت ۹ صبح از مقابل سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع در میدان شهدای پل عراق به سمت میدان شهرداری برگزار و از آنجا برای تدفین در پردیس تربیت معلم بنت الهدی صدر گلسار انتقال داده می شود.

/ 1 نظر / 25 بازدید
سی سیب

خدا رحمتشون کنه.