طرح ولایت

امروز جلسه توجیهی طرح ولایت بود و اعلام کردند که از 12 تا 21 مرداد طرح ولایت خواهران استان گیلان در دانشگاه پردیس بنت الهدی صدر گیلان برگزار میشه که به مدت ده روز در خوابگاه مستقر میشویم.

اجازه بدهید همین ابتدای امر سنگ هایمان را با هم وابکنیم.

طرح ولایت اردوی راهیان نورو زیارت قم ومشهد نیست که دلت درد بیاید و بروی آنجا گره هایت را وابکنی، اردوی جهادی نیست که انتظار خدمت ازت باشد، خانه خاله و عمه هم نیست که پاروی پا بگذازی و دورهمی بگذرانی و اخرش هم یک عکس یادگاری مناسب شبکه های اجتماعی اجتماعی...!!!

طرح ولایت دارالشفا آدم هایی که «درد دین »دارند، «درد وطن»دارندـ«این عمار» که می شنودند دست ها و توبره خالیشان را که می بینند دلشان می لرزد، آدم هایی که سرشان درد می کند برای بحث،درس و گفتگو و مطالعه، پناهگاه طوفان زده گانی است که باورهایشان اسیر گردباد است ودارد از دستشان در می رود، طرح ولایت مدرسه است، دانشگاه پاسخ نامه ست، کلیدواژه انبار سوالات آدم ها را در دایره المعارف کتابخانه ی این دانشگاه می یابی، آزمایشگاه حدسیات وشبهات است که بریزشان توی دکانتور و درست و غلط هایشان را که مخلوطی ناهمگن اند از هم جداکنی، کلاس درس است که یاد می گیری، تربیت می شوی که تربیت کنی.

طرح ولایت مجمع خوبان است، جایگاه رندان و نگارخانه عارفان است، سقاخانه تشنه جگران و خانه یار عاشقان است، سرسپرده می خواهند و دل به ولای معشوق داده، اگر یار یاری، در انتظار دلداری، و برای سپاهش سردار، ما رهرو راهیم وپیرو مصباح... بسم الله اگر حریف مایی....

/ 0 نظر / 6 بازدید