مراسم تجلیل از خادمین شهدای دانشجو معلم استان گیلان

امروز 10 دی ساعت 14مراسم تجلیل از خادمین شهدای دانشجو معلم استان گیلان با حضور روسا و کارکنان محترم پردیس ها و حجت الاسلام والمسلمین چهری و آقای سمیعی جانشین سازمان بسیج دانشجویی در سالن جلسات پردیس بنت الهدی صدر برگزارشد.

ریاست پردیس بنت الهدی صدر سرکار خانم دکتر مقدم از خادمین الشهدا تقدیر کرده و بیان کردند که این دانشجو معلمان در راستای برگزاری یادواره از هیچ اقدامی فروگذار نبوده و به انجام وظیفه در قبال شهدا پرداختند. برای این دسته از جوانان دانشجو معلم آنقدر شهید و شهادت ارزش دارد که اگر این چنین ادامه پیدا کند هرگز یاد شهدا از بین نخواهد رفت و در ادامه افزودند که با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با خاکسپاری 2 شهید گمنام در پردیس بنت الهدی صدر موافقت گردیده وگرنه خاک چه ارزشی دارد که در اختیار شهدا قرار ندهیم. ایشان در پایان با ذکر خاطره ای از همسر شهیدشان فضای جلسه را بیش از پیش روحانی نمودند.

آقای پورحبیبی ریاست پردیس امام علی(ع) ضمن تشکر از خادمان و همه مسئولان که در جریان یادواره حمایت کردند بیان داشتند که ما هرچه داریم از برکت خون شهداست و اگر آرامش و پیشرفت و خلاقیتی است به واسطه ی این شهدا می باشد. این انقلاب خدشه بردار نیست و اگر زمانی از هدف خود دور شود این دانشجویان آگاه آن را حفظ خواهند کرد.

حجت الاسلام و المسلمین چهری هم در ادامه با ذکر یک جمله به صورت خلاصه و مفید لز خادمین شهدا تشکر کردند و گفتند: "دانشجو معلمان عزیز خداقوت".

جناب آقای سمیعی جانشین سازمان بسیج دانشجویی استان با ذکر کلام ولایت که فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا که کمتر از شهادت نیست، از خادمین که به بیان ایشان از بهترین جمع های دانشگاهی هستند تقدیر نمودند و افزودند که از بیانات مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان در جهت افزایش هر چه بیشتر یاد شهدا و حفظ مقام ایثار و شهادت می توان استفاده و بهره برد.

در پایان این مراسم هم از خادمین(دانشجو معلمای دو پردیس) و مسئولین با اهدای تقدیرنامه و تندیس سپاسگزاری شد.


/ 6 نظر / 22 بازدید
عماد

ممنون از خبرتون. ولی من فاتحه دلسوزی مسئولین رو خوندم! 12 میلیون بودجه این یادواره خییییلیییی زیاد بود..... بخدا داااااد زدم گفتم نامردیه... زشته.... ورت خوشی نداره.... تاثیر بدی داره.... این کار عکس شهدا عمل کردن است (که تو این بیلبوردها مینویسیم عکسشونو میبینیم و عکسشون عمل میکنیم) نفهمیدن.... هیشکی نفهمید. کاش سطح فهمشون در حدی بود که بدونن 7 میلیون هدیه برای خانواده شهدا در نظر گرفتن توسط این پردیس خیانت به آرمانهای شهداس!!!! با این پول خیلی کار میشه کرد... البته کارهایی که برای گزارش کاری انجام نشه..... من متاسفم برای خودم که تو چنین دانشگاهی درس میخونم که مسئولین به جای بسط عدالت، تبلیغ خیانت میکنند. مختارید انتشار بدید یا نه. یا علی.

مهدی

نهم ربیع الاول روز تجلی حاکمیت مستضعفان بر جهان، و روز نوید دهنده ی شکست نمرودیان و روز شادی شیعیان در تاجگذاری امام زمان(عج)مبارک باد.[گل] سلام. خدا همه ما رو جز خادمان حقیقی و خالص شهدا قرار بده. اجر کسانی که کمک کردن و حتی اسمی ازشون اورده نشد با شهدا.... خسته نباشید میگم به همه خادمین این یادواره

محمد

سلام و درود ... ... وب زیبایی داری ... به شعر باران خورده دعوتی ... منتظر حضور سبزت هستم ...... ___________________-------- _________________.-'.....&.....'-. ________________\.................../ _______________:.....o.....o........; ______________(.........(_............) _______________:.....................: ________________/......__........\ _________________`-._____.-'شاد باشي مهربون ___________________\`"""`'/ __________________\......,...../ _________________\_|\/\/\/..__/ ________________(___|\/\/\//.___) __________________|_______|آرزومند آرزوهــــاي قشنگت ___________________)_ |_ (__ ________________(_____|_____) ............ *•~-.¸,.-~* آپ کردم *•~-.¸,.-~*............

سرباز رهبری

داداش چیه همینجور میکوبی میری. ما که داشتیم خرج میکردیم 12 میلیون پول نگرفتیم . به همون شهدا با کمترین بودجه کارو انجام دادیم. وقتی نمیدونی چرا میگی برادر من.

...

http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=237399

...

http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=237399