پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ناپیوسته ویژه ی معلمان در 14 رشته

 دانلود دفترچه شماره 1 کاردانی به کارشناسی ( ویژه فرهنگیان و رشته های دیگر)

دانشگاه فرهنگیان در راستای توسعه منابع انسانی وزارت آموزش از طریق آزمون در 4 رشته ی آموزش راهنمایی و مشاوره؛ آموزش و پرورش ابتدایی؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی و هنرهای تجسمی  و بدون آزمون و با  احتساب سوابق آموزشی در 10 رشته:

 1. آموزش حرفه و فن
 2. آموزش دینی و عربی
 3. آموزش ریاضی
 4. آموزش علوم تجربی
 5. آموزش مطالعات اجتماعی
 6. آموزش کودکان استثنایی
 7. زبان و ادبیات فارسی،
 8. تربیت مربی امور تربیتی(گرایش عمومی)
 9. تربیت مربی امور تربیتی(گرایش عمومی  متوسطه و
 10. زبان انگلیسی   در دوره ی کارشناسی ناپیوسته و از میان معلمان رسمی و پیمانی واجد شرایط  برای سال تحصیلی 94- 93دانشجو می پذیرد.
 11. ثبت نام متقاضیان دارای مدرک کاردانی که دارای سایر شرایط عمومی و اختصاصی مندرج دردفترچه شماره (1) آزمون مزبور هستند منحصراً بصورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: (www.sanjesh.org ) خواهد بود که از روز یکشنبه مورخ 11/3/93 آغاز و تا ساعت 24روزدوشنبه مورخ 19/3/93 پایان می پذیرد.

آزمونِ رشته های دارای آزمون، پنج شنبه، 23/5/93 برگزار خواهد شد. 

داوطلبان، لازم است از روز دوشنبه، 20/5/93 لغایت چهارشنبه 22/5/93 ، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

محل برگزاری آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 30 تقاضانامه تعیین می گردد، لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت جهت تعیین حوزه امتحانی در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

ضروری است، با توجه به دشوار بودن شرایط انتقال در دوران تحصیل، در انتخاب محل تحصیل دقت لازم بعمل آید.

برداشته شده از سایت پردیس بنت الهدی صدر گیلان

/ 0 نظر / 7 بازدید